O Nas

 Braville to miejsce, które wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientek. Bogactwo marek i fasonów umożliwia dobranie idealnej bielizny dla każdej kobiety.

W salonie znajdziecie Państwo zarówno marki krajowe (Dalia, Nipplex, Alles, NessaKonrad, Ava), jak i zagraniczne (Freya, Fantasie, Elomi, Panache). Biustonosze dostępne są w obwodach od 60 do 105cm, miseczki od A do K. Jeśli nie uda dobrać się idealnego rozmiaru – zamawiamy to, co spełni oczekiwania klientki.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!


Braville oferuje profesjonalny brafitting. Przeszkolony personel przybliży zasady prawidłowego doboru bielizny oraz przedstawi różne modele biustonoszy umożliwiając klientce wybór tego, w którym czuje się najlepiej. Prawidłowy brafitting często wymaga czasu, więc jeśli chcemy dowiedzieć się jaki mamy prawidłowy rozmiar trzeba uzbroić się w cierpliwość i przeznaczyć ok. pół godziny na przymiarki. Czasem już pierwszy biustonosz leży super, a czasem musimy przymierzyć kilkanaście, aby trafić na ten idealny.

    Wręczenie Certyfikatu brafittingu dla Braville.  


Potraktujmy czas przeznaczony na brafitting jako czas poświęcony dla siebie. W prawidłowo dobranym biustonoszu nie tylko biust prezentuje się pięknie, ale również;
   - miseczka obejmuje całą pierś zapobiegając deformacji,
   - następuje rozłożenie ciężaru, sylwetka staje się bardziej prosta, 
   - dzięki uniesieniu biustu podkreślamy talię, optycznie odejmując sobie kilka kilo.


Braville to nie tylko bielizna damska, ale także męska oraz bielizna nocna. W ofercie również spory wybór dla mam karmiących.